| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 539.0 kcal / 2,255.2 kJ |
| Protein | 23.0 g |
| Carbohydrates | 32 g |
| Sugar content in carbohydrates | 5.5 g |
| Fat | 41.0 g |
| Saturated fat content in fats | 25.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1.0 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |