| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 86.0 kcal / 359.8 kJ |
| Protein | 4.0 g |
| Carbohydrates | 8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 6.7 g |
| Fat | 4.0 g |
| Saturated fat content in fats | 2.7 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 0.7 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |