| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 612.0 kcal / 2,560.6 kJ |
| Protein | 18.2 g |
| Carbohydrates | 35.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 23.3 g |
| Fat | 44.7 g |
| Saturated fat content in fats | 8.3 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |