| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 184.0 kcal / 769.9 kJ |
| Protein | 2.5 g |
| Carbohydrates | 24 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.8 g |
| Fat | 7.9 g |
| Saturated fat content in fats | 0.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 3.4 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |