| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 460.0 kcal / 1,924.6 kJ |
| Protein | 15.5 g |
| Carbohydrates | 29 g |
| Sugar content in carbohydrates | 5.5 g |
| Fat | 31.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1.3 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |