| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 181.0 kcal / 757.3 kJ |
| Protein | 6.4 g |
| Carbohydrates | 34.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.1 g |
| Fat | 1.9 g |
| Saturated fat content in fats | 0.1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 3.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |